» НАУ презентує свою діяльність у м. Переяслав-Хмельницькому

НАУ презентує свою діяльність у м. Переяслав-Хмельницькому

15 березня 2017 року на запрошення Київського обласного центру зайнятості, Навчально-науковий інститут неперервної освіти взяв участь у профорієнтаційному заході «ярмарок професій» для учнів м. Переяслав-Хмельницького, що проходив на базі Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.

Захід відвідали близько 400 учнів 9–11 класів, батьків та вчителів, а саме із ЗНЗ № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, Переяслав-Хмельницької міської гімназії, Міського ліцею-інтернату та 4-х ЗНЗ району. Із різноманітних інформаційно-рекламних матеріалів (стендів-банерів НАУ; газети «Авіатор»; буклетів ННІ; презентацій та відеоматеріалів) абітурієнти отримали детальну інформацію про історію та сьогодення нашого університету, потужні наукові школи, кваліфікацію фахівців з різних галузей підготовки.

Представники Навчально-наукового інституту неперервної освіти розповіли учням про перспективи навчання в університеті, в тому числі про навчання англійською мовою; освітні програми; інформували про кафедру військової підготовки; про можливості, що відкриваються перед студентами щодо їх участі у різноманітних міжнародних освітніх проектах та програмах; наукову діяльність та цікаве і багатогранне дозвілля студентів; реальні можливості проходження практики у провідних та відомих компаніях і підприємствах нашої держави; про перспективи подальшого працевлаштування за обраною спеціальністю.

Цікавила присутніх випускників інформація про Правила прийому до ВНЗ України, а також і особливості вступу до НАУ у 2017 році, а саме: інформація про можливість отримання додаткових 10 балів за результатами навчання на підготовчому відділенні громадян України; участь у Всеукраїнських олімпіадах університету з можливістю отримати додаткові 20 балів; вартість навчання; особливості вступу на окремі спеціальності; терміни прийому документів та зарахування; порядок подачі заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі тощо.

Учасники заходу були запрошені на дні відкритих дверей НАУ та ННІ, а також на екскурсії до університету.
Адміністрація Переяслав-Хмельницького МРЦЗ в особі директора Л. Красової подякувала представникам ІДП за проведення кваліфікованого профорієнтаційного інформування учнівської молоді міста, передала щирі слова вітання та вдячності керівництву університету та багатотисячному колективу за щорічну участь у «ярмарку професій» та підтримку щодо вирішення спільних профорієнтаційних завдань та здійснення допрофесійної підготовки старшокласників.
НАУ презентує свою діяльність у м. Переяслав-Хмельницькому