» «Ярмарок професій» – шлях ефективної взаємодії НАУ і ЗНЗ

«Ярмарок професій» – шлях ефективної взаємодії НАУ і ЗНЗ

15 березня 2017 р. на «ярмарку професій» у м. Біла Церква на базі міськрайонного центру зайнятості Національний авіаційний університет продемонстрував ефективний шлях співпраці із ЗНЗ міста та району в контексті профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та вибору ними майбутньої професії. Захід було ініційовано Навчально-науковим інститутом неперервної освіти.

На спілкування із ВНЗ завітало понад 700 старшокласників із 25 ЗНЗ міста та району, які мають намір отримати якісну вищу освіту. Представники НАУ ознайомили їх із новим переліком спеціальностей, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності, правилами прийому до НАУ, матеріально-технічною базою, висококваліфікованим викладацьким складом, вартістю навчання, перевагами навчання та можливостями подальшого вдалого працевлаштування, різними формами навчання, можливістю отримання другої вищої освіти, навчанням на перспективному англомовному проекті, на підготовчих курсах та кафедрі військової підготовки, можливостями стажування за кордоном.

У теплій та дружній атмосфері відбулася зустріч із керівництвом центру зайнятості, яке подякувало колективу університету за багаторічну співпрацю та активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді.
«Ярмарок професій» – шлях ефективної взаємодії НАУ і ЗНЗ