» Презентація НАУ в м. Обухові

Презентація НАУ в м. Обухові

На запрошення Київського обласного центру зайнятості, 15 березня 2017 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти були організовані профорієнтаційні заходи по проведенні уроків профорієнтації «Моя майбутня професія» на базі ЗНЗ м. Обухова (№5, №2, №3 та №4) для 200 учнів 9–11 класів та подальшої презентації НАУ на «ярмарку професій», що проводив Обухівський міськрайонний центр зайнятості Київської області і який відвідало близько 170 старшокласників. Основною метою запланованих масових профорієнтаційних заходів – було інформування старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів м. Обухова про діяльність Національного авіаційного університету як одного із кращих ВНЗ держави, з метою залучити до навчання талановитих випускників ЗНЗ м. Обухова.

Університет на зазначених заходах представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Юридичний інститут, НН Гуманітарний інститут, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, НН Інститут аеропортів, НН Інститут екологічної безпеки та Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.
Учні старшої школи отримали вичерпні відповіді фахівців університету про особливості навчально-виховного процесу, проходження практики, працевлаштування, наукову та міжнародну діяльність, особливості вступної кампанії 2017 р., дозвілля студентів. Випускників цього року було запрошено на дні відкритих дверей, а десятикласників – до участі у профорієнтаційних та освітніх проектах Літня школа та пробне ЗНО.
Презентація НАУ в м. Обухові