» Шановні колеги!

Шановні колеги!

16–18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13), відбудеться Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», у якій братиме участь Національний авіаційний університет.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі МОН України, НАПН України.
Учасники: ВНЗ та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; ЗНЗ, обласні та міські управління (департаменти) освіти; ПТНЗ та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних науковців НАПН України, керівників і фахівців МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкого кола громадськості.

Програма роботи за посиланням: http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program
Чекаємо на Вас! dle