» Як бюджетно підготуватися до ЗНО?

Як бюджетно підготуватися до ЗНО?

Короткострокові підготовчі курси в тому числі й дистанційної форми навчання допоможуть натренуватись, а викладачі-консультанти – розібратися… Адже вступна кампанія не за горами (реєстрація для участі у ЗНО-2017 стартувала з 6 лютого та триватиме до 17 березня), і багато хто з абітурієнтів давно вже почали підготовку до ЗНО. Але для тих, хто довго збирався з духом, перш ніж з головою зануритися в навчання, при Національному авіаційному університеті запустилася друга хвиля курсів підготовки, причому за помірну плату. Так досить бюджетно можна систематизувати знання, повторити давно пройдений у школі матеріал, заповнити прогалини, дізнатися додатковий матеріал і потренуватися на тестах за технологіями ЗНО, а також у кваліфікованих викладачів університету попросити роз’яснення по складному матеріалу.
А головне – отримати + 10 балів до рейтингу вступника. Плюс і в тому, що під час навчання на підготовчих курсах абітурієнт звикне до форми проведення ЗНО і навчиться розподіляти час. Довідки за тел. (044)406-74-04; 406-74-15; 406-72-09. dle