Home icon
» Відкрита реєстрація для участі у ЗНО–2017


Відкрита реєстрація для участі у ЗНО–2017

Відкрита реєстрація для участі у ЗНО–2017

З 6 лютого 2017 р. стартувала реєстрація для участі в загальнонаціональному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року, що триватиме до 17 березня 2017 року.

Цього року для випускників 2017 р. першим обов’язковим предметом буде українська мова та література. Другий предмет потрібно обрати з-поміж математики та історії України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія.
Крім того, можна скласти в формі ЗНО ще один, четвертий предмет, який не є обов’язковим.
Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня. Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня.

Додаткова сесія та реєстрація передбачені для учасників АТО та осіб, що проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, якщо такі особи не мали змоги зареєструватися в основний період.
Інформує МОН України http://mon.gov.ua/ Детальна інформація за посиланням: http://testportal.gov.ua dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 95 | Роздрукувати |