» Літня школа – 2017 запрошує учнів 11 класів!

Літня школа – 2017 запрошує учнів 11 класів!

Інститут доуніверситетської підготовки запрошує учнів 11 класів ЗНЗ м. Києва та регіонів України (випускників-2018) до участі в освітньому та профорієнтаційному проекті – «Літня школа–2017» на базі Національного авіаційного університету.

Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів ЗНЗ з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2017, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

У програмі Літньої школи: поглиблене вивчення предметів шкільного циклу (математика, фізика, англійська мова, історія України, українська мова та література); підготовка до ЗНО; цікаві лекції; семінари; круглі столи; проектна діяльність; художні студії (рисунок та композиція); перегляд відеофільмів та презентацій; майстер-класи навчально-наукових інститутів (за спеціальностями); екскурсії по університету, в Державний музей авіації, до бібліотеки та лабораторій; знайомство з фахівцями профільних кафедр.
За результатами навчання буде проведено пробне ЗНО з навчальних предметів за програмами загальнонаціонального ЗНО, відповідно до тестових технологій.

Участь безкоштовна. Іногороднім учасникам надається гуртожиток.
Термін роботи з 01 по 09 серпня 2017 р.

Реєстрація учасників триватиме до 20.05.2017 р. Електронна заявка на сайтах ІДП www.idp.nau.edu.ua у рубриці «Літня школа» та НАУ www.nau.edu.ua

Контакти: м. Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8, каб. 610; (044) 406–72–09, (044) 406–74–04; idp2@nau.edu.ua або idp@nau.edu.ua dle