Home icon
» До уваги слухачів підготовчих курсів!


До уваги слухачів підготовчих курсів!

УЦОЯО: випускники не обмежені у виборі предметів

Вибір предметів випускниками шкіл для складання державної підсумкової атестації та ЗНО залежить тільки від випускника і його планів на подальше навчання. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти у відповідь на поширення чуток про обмеження випускників щодо вибору предметів загальнонаціонального ЗНО.

Зокрема, в УЦОЯО, спростовуючи чутки, відзначають, що у 2017 році в якості оцінок державної підсумкової атестації будуть зараховані результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

«Перший обов’язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може вибрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування у 2017 році: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія », – йдеться в роз’ясненні УЦОЯО.
Також в Центрі просять випускників і батьків звернути увагу на те, що для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна вибрати і математику, і історію України.

«Вибір предметів залежить від самого учасника і його планів на подальше навчання, але ніяк не від профілю класу або школи»,–- відзначили в Українському центрі оцінювання якості освіти. http://ru.osvita.ua/test/53499/ dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 105 | Роздрукувати |