Home icon
» ЗНО–2017: програми і новини


ЗНО–2017: програми і новини

ЗНО–2017 буде особливим. 11-класники, які вже працюють над своєю іноземною мовою матимуть величезні переваги і більше можливостей при вступі. Адже у 2017 р. випускники здаватимуть аудіювання з іноземної мови, тобто розуміння мови на слух! Про це заявив директор УЦОЯО В. Карандій ще два роки тому.
ЗНО–2017: програми і новини

«Планували в 2016 р. провести обов’язкову державну підсумкову атестацію з іноземної мови у формі ЗНО. Зваживши всі обставини, і міністерство, і наш центр вирішили відкласти це нововведення на наступний рік. По-перше, під час тестування передбачалося залучення виду мовленнєвої діяльності, яке раніше не використовували, – аудіювання. У нас є певні напрацювання, ми вивчали досвід інших країн, однак жодного разу не проводили апробування. Тому, поспішно це робити на такому масовому тестуванні ризиковано. Цей рік використовуємо для напрацювань, апробації – її проведемо в квітні 2016-го. Тому, державну підсумкову атестацію з іноземної у формі ЗНО з аудіювання будуть здавати випускники 2017 року», – заявив В. Карандій. Що правда, це єдина кардинальна зміна в ЗНО. Кількість і перелік предметів не змінилися.
Опубліковано: 23.09.2016 р. за посиланням https://buki.com.ua/news/zno-2017-prohramy-i-novyny/ dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 233 | Роздрукувати |