Home icon
» Перші кроки підготовки до ЗНО–2017 відбулися...


Перші кроки підготовки до ЗНО–2017 відбулися...

З 5 по 10 листопада 2016 року слухачі Інституту доуніверситетської підготовки виконали першу пробну тестову роботу (вступне тестування) за технологією загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО якості освіти з математики, фізики, Історії України, англійської мови, географії, біології, української мови та літератури.


Як і в попередні роки, метою тестування є виявлення рівня знань і вмінь слухачів підготовчих курсів за програмами загальноосвітніх навчальних закладів, визначення базового рівня їх підготовки до ЗНО–2017, ознайомлення із процедурою проведення загальнонаціонального ЗНО, структурою та змістом сертифікаційних робіт та бланку зошита, а також порядком доступу до робочого місця.


Упродовж жовтня тривала попередня підготовка до пробного ЗНО зі слухачами підготовчих курсів. Викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін ІДП детально ознайомили їх зі специфікацією тестів ЗНО УЦОЯО, розв’язували на практичних заняттях окремі тестові завдання за різними рівнями складності з визначених тем програми, відбулося також і окреме консультування слухачів з питання щодо змін у програмах ЗНО на 2017 рік.


Участь слухачів у пробному вступному тестуванні є важливою складовою підготовки до загальнонаціонального ЗНО–2017. Розроблені завдання членами предметних комісій створювалися у формі предметних тестів, відповідно програмам ЗНО УЦОЯО, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення була максимально наближеною до процедури проведення основного загальнонаціонального ЗНО.


Результати пробного тестування дозволять слухачам сконцентрувати увагу на ліквідації прогалин у знаннях і вміннях, підвищити якість самостійної роботи, більш відповідально віднестися до процесу підготовки до ЗНО, а викладачам кафедри базових і спеціальних дисциплін – вірно вибрати методи, форми, засоби навчання, правильно визначити методичні прийоми викладання дисциплін та вдосконалити зміст навчання.


За результатами вступного тестування буде здійснено моніторинг успішності слухачів, а на практичних заняттях під керівництвом викладачів – опрацьовані та проаналізовані типові помилки учасників; слухачі отримають фахові рекомендації.


Слід підкреслити, що участь у такому пробному тестуванні безпосередньо вплине на показники подальшої результативності та успішності учасників навчального процесу; формування їх позитивної мотивації до навчання на підготовчих курсах, підготовки до ЗНО–2017 та вступу до НАУ.


Детальну інформацію про результати вступного тестування слухачів підготовчих курсів буде розміщено на сайті ІДП НАУ у рубриці «Моніторинг».


Подальших звершень та перемог вам, слухачі, на шляху здобуття знань!


Перші кроки підготовки до ЗНО–2017 відбулися...


Перші кроки підготовки до ЗНО–2017 відбулися...
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 144 | Роздрукувати |