Home icon
» Зустрічі зі студентами коледжів НАУ  


Зустрічі зі студентами коледжів НАУ  

01 та 02 листопада 2016 р. на запрошення відокремлених структурних підрозділів Національного авіаційного університету – Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Коледжу комп’ютерних технологій та економіки та Промислово-економічного коледжу – відбулися зустрічі представників Інституту доуніверситетської підготовки зі студентами 4-х курсів з метою залучення їх до подальшого навчання в НАУ задля здобуття вищої освіти за фахом.


Присутніх було детально проінформовано про перспективи подальшого навчання в університеті; перелік нових спеціальностей (спеціалізацій); міжнародні, наукові, освітні проекти та програми; порядок зарахування студентів на 2-й курс, Умови вступу до ВНЗ України у 2017 р. тощо.


У ході конструктивної бесіди з директорами та студентами було заплановано цілу низку спільних важливих заходів, що сприятимуть продовженню навчання студентів коледжів саме в Національному авіаційному університеті.


По завершенні зустрічей представники Інституту доуніверситетської підготовки С. Черіпко та О. Єрємєєв запросили студентів коледжів пройти підготовку до загальнонаціонального ЗНО на підготовчих курсах ІДП; на екскурсії до лабораторій профільних кафедр університету; дні відкритих дверей; фахові індивідуальні консультації до дирекцій навчально-наукових інститутів (факультетів) та до консультаційного центру Приймальної комісії НАУ.


Чекаємо на Вас, випускники коледжів! 


Зустрічі зі студентами коледжів НАУ  


Зустрічі зі студентами коледжів НАУ  


Зустрічі зі студентами коледжів НАУ  
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 142 | Роздрукувати |